Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

DUYURULAR
17.12.2014
MAZERET DİLEKÇELERİ HK.
18.12.2014
EK DERS (Genel Muh. II, Yrd.Doç.Dr.H.Emre AKBAŞ)
18.12.2014
2. Vize (Yrd.Doç.Dr.H.Emre AKBAŞ)
15.12.2014
Mazeret Sınavları hk. (güncelleme 18.12.2014, 16:15)
10.12.2014
Bahar Dönemi "Dönem Projesi" Alacak öğrencilerin dikkatine
08.12.2014
Tezsiz Yüksek Lisans Başvuruları Başladı
09.12.2014
TELAFİ DERSİ : (Canay ŞAHİN)
08.12.2014
Erasmus+ Öğrenci Değişim Programına Başvurmak İsteyen Öğrencilerimizin Dikkatine!
08.12.2014
UZAKTAN EĞİTİM Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 1_Mazeret sınavı
08.12.2014
Uzaktan Eğitim Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 1 dersi 2.VİZE
01.12.2014
2. VİZE PROGRAMI (Güncelleme : 04.12.2014, 10:45)
03.12.2014
MAZERET SINAVLARI
02.12.2014
UYGULAMA (İstatistik)
02.12.2014
Uygulama Dersleri hk.
26.11.2014
UYGULAMA (Uluslararası İktisat I)
26.11.2014
Ders Telafisi_Yasemin Asu Çırpıcı
20.11.2014
Genel Muhasebe II I. Ara Sınav
10.11.2014
DERSLİK DEĞİŞİKLİĞİ
21.10.2014
SEMİNER DERSİ DERSLİK DEĞİŞİKLİĞİ
20.10.2014
DERSLİK DEĞİŞİKLİĞİ
16.10.2014
Dönem Projesi Dağılımı
15.10.2014
Bitirme Tezi daha önce danışman atanmayan öğrencilerin danışmanları
10.10.2014
Engelli Öğrencilere Burs Duyurusu
09.10.2014
Uluslararası İktisat 1,uygulama
02.10.2014
Bitirme Tezi Dağılımı
30.09.2014
ORYANTASYON EĞİTİMİ HK.
26.09.2014
DERS EKLE-SİL DİLEKÇE SONUÇLARI
23.09.2014
DERSLİK BİLGİLERİ
08.09.2014
Lisansüstü Ders Programı
18.09.2014
KATKI PAYI VE DERS SEÇİMLERİNİN UZATILMASI HK. (LİSANSÜSTÜ ÖĞR.)
Anayasa Hukuku dersi grubu değiştirilen öğrenciler
29.02.2012

Aşağıdaki listede numarası ve isimleri belirtilen öğrencilerimiz, Anayasa Hukuku dersinin yeni açılan Gr.6’ ya aktarılmışlardır.

2011 BAHAR DÖNEMİ DERS ÖĞRENCİ LİSTESİ

 

Ders Adı

:

Anayasa Hukuku

 

Ders Kodu - Grubu

:

0341612 - Gr 6

 

Yürütücü

:

Öğr. Gör. Dr. A.Reşat SARAOĞLU

 

Öğrenci Sayısı

:

97

 

Gün / Saat

:

Cuma /  10:00 - 12:50

 

Sınıf

:

Diğer (Yıldız Merkez)

 

 

#

Öğrenci No

Adı

Soyadı

Sınıf / Dönem

 

1

04032038

AYDIN BİLAL

CİHANGİR

4 / 14

 

2

06014082

ADEM BURAK

YİĞİT

4 / 12

 

3

06031074

OSMAN

ALACÜCÜK

4 / 10

 

4

06032003

BEGÜM

ŞERBETCİ

4 / 10

 

5

06032010

DİLARA DAMLA

TEZCAN

4 / 10

 

6

06032024

MEMED SARP

SOLAKOĞLU

4 / 12

 

7

06071099

GAMZE

KARAASLAN

4 / 10

 

8

07031067

HATİCE KÜBRA

AYAZ

4 / 8

 

9

07032059

MELİKE

HOŞGELEN

4 / 9

 

10

08031019

BEYZA

DEMİRCİ

4 / 8

 

11

08031020

SÜLEYMAN YASİN

TAŞKAZAN

4 / 8

 

12

08031032

CEMİL YAGIZ

ÖZTÜRK

4 / 8

 

13

08031041

AHMET

KARAKAŞ

3 / 6

 

14

08031042

SERKAN

ŞIK

3 / 6

 

15

08031066

MERVE

YAYLI

4 / 8

 

16

08032016

MERT

EKMEKÇİOĞLU

4 / 8

 

17

08032017

DENİZ

UYSAL

4 / 8

 

18

08032087

TUĞÇE

TOPCU

3 / 6

 

19

08032092

FUNDA

ÇALIŞKAN

3 / 6

 

20

08032093

DOĞAN DÜNYA

ARSLAN

3 / 6

 

21

08032096

MESUT

AKCAN

4 / 8

 

22

08044006

FATİH

BALCIOĞLU

4 / 8

 

23

08062015

MÜGE

BOYERİ

4 / 8

 

24

09031007

GÜLİSTAN

IŞIK

2 / 4

 

25

09031008

SEDA

DEMİREZEN

2 / 4

 

26

09031021

MERVE

AYDIN

2 / 4

 

27

09031041

ŞERDA

CİCİ

2 / 4

 

28

09031044

İSMAİL

ADANIR

2 / 4

 

29

09031053

MEHMET

AYDIN

2 / 4

 

30

09031069

FATMA EMEL

YALÇIN

2 / 4

 

31

09031073

DİLEK

GÜNDÜZ

2 / 4

 

32

09031076

ÇEHRE BETÜL

ŞAHİN

2 / 4

 

33

09031084

EZGİ

ÖZYILDIRIM

2 / 4

 

34

09031101

ESRA

YAVUZ

2 / 4

 

35

09031102

DİDEM

YURTSEVEN

2 / 4

 

36

09032077

ANIL

TEKE

2 / 4

 

37

10031004

IŞILAY

ÖÇAL

2 / 4

 

38

10031005

BETÜL MELİKE

KÜÇÜK

1 / 2

 

39

10031009

SERAP

COŞKUN

1 / 2

 

40

10031012

BAHA DOĞUKAN

DOĞAN

1 / 2

 

41

10031019

HİLAL

TAMŞEN

2 / 4

 

42

10031021

NEŞE

ESİN

1 / 2

 

43

10031022

ALİ RIZA

BAŞKAYA

1 / 2

 

44

10031023

GÖRKEM

KARAKÖSE

2 / 3

 

45

10031024

GÜRKAN

KILINÇ

1 / 2

 

46

10031028

MEHMET

ŞAHİN

1 / 2

 

47

10031029

HURİYE KÜBRA

CIĞA

1 / 2

 

48

10031033

BERŞAN

TETİK

1 / 2

 

49

10031036

SEHER

SÜNBÜL

1 / 2

 

50

10031039

TUĞBA

AYDIN

1 / 2

 

51

10031041

BATU

ALP

1 / 2

 

52

10031044

ZÜLKÜF

YILMAZ

2 / 3

 

53

10031048

SELMAN

GEZEN

1 / 2

 

54

10031049

FAHRİ

ALBAYRAK

1 / 2

 

55

10031053

İPEK

AYDIN

2 / 3

 

56

10031058

EDA

GENÇ

1 / 2

 

57

10031061

AKAY SAMİ

AKAY

2 / 4

 

58

10031063

TANER

KARTAL

2 / 3

 

59

10031064

İREM

EREN

2 / 4

 

60

10031067

ALİCAN

KILIÇ

1 / 2

 

61

10031071

CEYDA

DİRHEMSİZLER

1 / 2

 

62

10031072

BURCU

YİĞİTGİL

2 / 4

 

63

10031073

BİRSEN

DURAN

1 / 2

 

64

10031078

İMGE ÖZGÜN

BAKİ

1 / 2

 

65

10031079

NAZLI GÖNÜL

GÖRMÜŞ

1 / 2

 

66

10031083

MUSTAFA

ASLAN

1 / 2

 

67

10031084

SESİM

ÇOLAKOĞLU

1 / 2

 

68

10031085

FATMA NUR

BOYRAZ

1 / 2

 

69

10031086

AYNUR

DÖNMEZ

1 / 2

 

70

10031087

BÜŞRA

GÜLER

2 / 3

 

71

10031089

TUĞRUL

BESDİL

1 / 2

 

72

10031091

BELGİN

YAKUT

1 / 2

 

73

10031100

TUĞBA

DEMİR

1 / 2

 

74

10031101

MUSTAFA

ALIŞKAN

1 / 2

 

75

10031103

BURCU

ERDEM

2 / 3

 

76

10031106

AYLİN

ÇALIŞKAN

2 / 4

 

77

10031107

ALPEREN

DEMİRCİOĞLU

2 / 4

 

78

10031604

YASİN

ÖZDEMİR

4 / 8

 

79

10031607

ZÜMRÜT

ÜCÜK

4 / 8

 

80

10031704

DİLEK BELGİN

ERÇİN

2 / 4

 

81

10033001

SELİN

ATALAY

2 / 4

 

82

10033091

ÖZLEM

KAÇAR

1 / 2

 

83

10034033

ABDÜLREZZAK

AKILMA

1 / 2

 

84

10034034

OSMAN YAĞIZ

BULUT

1 / 2

 

85

10034070

MURAT

ANDİÇ

1 / 2

 

86

11031025

SELİN

YILMAZ

1 / 2

 

87

11031028

FAHRİ

TUNCEL

1 / 2

 

88

11031044

BAHAR

YILMAZ

1 / 2

 

89

11031046

EMRECAN

ARI

1 / 2

 

90

11031048

MESUT

GÜZELKARALAR

1 / 2

 

91

11031053

BERK DENİZ

KAYIKÇI

1 / 2

 

92

11031055

ONUR

GÜLOĞLU

1 / 2

 

93

11031086

FATMA

ŞAHİN

1 / 2

 

94

11031087

İSA

BAŞ

1 / 2

 

95

11031903

ELSID

HASMEGAJ

1 / 2

 

96

11032702

ORKUN KEMAL

ŞEN

2 / 4

 

97

11034051

HARUN

EKMEKYAPAR

1 / 2